Schecter Hellraiser Hybrid

Schecter w dobrej cenie!

Gitar Schecter nie trzeba przedstawiać nikomu, kto interesuje się światem instrumentów szarpanych. Ale – jeśli nie siedzisz po uszy w temacie powiemy krótko – są to bez wątpienia jedne z najlepszych instrumentów do ostrego grania dostępne na rynku. Teraz oferujemy Wam trzy zawodowe gitary Schecter w dobrej cenie – okazja jest wyjątkowa i jednorazowa!

Amerykański producent, który od jakiegoś czasu należy do tej samej korporacji, która odpowiada za ESP i LTD, zawsze skupiał się na nowoczesnych rozwiązaniach, jednocześnie pamiętając o podstawach takich, jak solidność wykonania. Nie bez powodu Schectery zyskały miano jednych z najlepiej strojących gitar na rynku, i to niemal w każdym zakresie cenowym. Wiadomo – podstawowy Omen postawiony obok customowego Mayonesa czy Ran-a nie ma szans, ale jak na swoją cenę, gitary te bez wątpienia „trzymają poziom” i nie równają w dół, jak to ostatnio na rynku gitarowym ma miejsce coraz częściej. Wybierając Schectera masz pewność, że instrument będzie miał kopa, ale również że struny będą brzmiały i stroiły na całej długości podstrunnicy, a gitara służyć będzie latami.

Dobra, przejdźmy do sedna – oferujemy trzy modele w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie gitary są nowe i sprawdzone pod względem technicznym, oczywiście z pełną gwarancją. Pierwszy z nich to:

Schecter Hellraiser Hybrid C1

Schecter Hellraiser Hybrid

Absolutnie topowy model gitary ze stajni Schecter. Stanowi kombinację nowoczesności – niska akcja strun, profilowany top, szybki gryf, bardzo wygodne ułożenie w ręku – oraz klasyki w postaci pickupów EMG 57/66. Ich konstrukcja to zresztą klucz do zrozumienia specyfiki tego modelu, gdyż opierają się na vintage’owych brzmieniowo magnesach Alnico V, ale wspartych aktywnym preampem i ceramicznymi oraz stalowymi biegunami. Dzięki temu gitara łączy możliwość szybkiej i technicznej gry z brzmieniem typowego PAF-a, ale wspartym dynamiką i harmonią aktywnej przystawki.

Instrument jest produkcji koreańskiej, wykonano go z mahoniu klasy A łączonego z klonem. Gryf jest 3-cześciowy, z hebanową podstrunnicą. Instrument wyposażono w zawodowy osprzęt – siodełko Graphtech, mostek Tonepros oraz blokowane klucze.

Polecamy – zawodowy instrument po starej cenie z 2015 roku, łączący ostrość z klasycznym brzemieniem w wybuchową mieszankę!Brzmi bardzo harmonicznie, klarownie, bez zbędnej „siary”, ale dynamicznie, nadaje się do wszelkich odmian rocka i lżejszych odmian metalu, zapewniając ciepłe, ale mięsiste brzmienie!

Specyfikacja: Schecter Hellraiser Hybrid C1

konstrukcja: set-in

korpus: mahoń + klon

podstrunnica: heban

gryf: 3-częsciowy klon, profil ultra-thin C

skala; 25,5 cala

progi: X-jumbo

pickupy: aktywne EMG 57/66 (na magnesach Alnico V)

klucze: Schecter blokowane

Drugą gitarą z równie wysokiej półki, którą oferujemy, jest Schecter Blackjack SLS C1 P

Schecter Blackjack SLS C1 P

Klasyczny Blackjack z pasywnymi pickupami oraz znakiem rozpoznawczym – gryfem wykończonym w satynie od spodniej strony. Gitara to półka profesjonalna – wykonana jest w korei, oferuje wysokiej klasy mahoń, z któego wykonano korpus, oraz ma wmontowany set przetworników Seymour Duncan SH-10 Full Shred i SH-2 Jazz. Dzięki temu zapewnia brzmienie z podkreślonymi wysokimi tonami i skupionym basem oraz środkiem. Instrument wybitnie nadaje się do szybkiej jazdy kostką i solówek pełnych tappingów, sweepów i pull-offów. Pięknie zagra zwłaszcza z przesterami typu Peaveyowskiego czy w stylu Kranka, Rivery lub Randalla.

Gitara ma wąski gryf z chudym gryfem oraz niską akcją strun. Oprócz zawodowych pickupów zapewnia rasowy osprzęt – siodełko Graph Tech, mostek Tonepros oraz blokowane klucze. W dodatku oferujemy go po starej cenie, sprzed podwyżek kursowych wywołanych harcami dolara. Jeżeli szukasz zawodowej gitary z pasywnymi, ale ostrymi pickupami oferującymi jasny, screamujący ton – oto instrument dla Ciebie!

konstrukcja: set-in

korpus: mahoń

podstrunnica: heban

gryf: 3-częsciowy klon, profil ultra-thin C

skala; 25,5 cala

progi: X-jumbo

pickupy: Seymour Duncan SH10 full shred/SH2 jazz

klucze: blokowane Schecter

Trzeci instrument w naszej promocji to Schecter Damine Elite 6 – nieco niższy model, ale wciąż stanowiący bardzo ciekawą propozycję

Schecter Damien Elite 6

Schecter Damien Elite 6 to ostra gitara do ostrego grania, której największą zaletą jest solidność wykonania. Nie ma tu zbędnych bajerów i ozdobników, jest za to dobry materiał i lutnicza staranność, która pozwala uznać instrumenty Schectera za jedne z ostatnich „trzymających poziom” przy wciąż atrakcyjnej cenie. Za mniej niż 2 tys. otrzymujemy gitarę z mahoniowym korpusem, setem legendarnych pickupów EMG 81/85 oraz wysokiej klasy osprzętem (przede wszystkim doskonałe klucze Grover).

Jak większość Schecterów, Damien Elite oferuje niską akcję strun i wąski, chudy gryf. Umożliwia to szybką, solową grę, i chociaż instrument dedykowany jest przede wszystkim do ostrych brzmień, nada się również do wszelkich odmian rocka. Oferuje również jedną z największych zalet tych gitar – czyli świetną precyzję lutniczą, dzięki czemu bardzo dobrze stroi na całej długości gryfu.

Polecamy – szybka i ostra gitara z rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości!

konstrukcja: bolt-on

korpus: mahoń + klon

podstrunnica: palisander

gryf: 3-częsciowy klon, profil ultra-thin C

skala; 25,5 cala

progi: X-jumbo

pickupy: aktywne EMG 81/85

klucze: Grover

Zapraszamy do skorzystania z oferty – wspaniałe instrumenty w super cenach, jeszcze sprzed zmian kursu dolara – np model Hybrid kosztuje wg nowego cennika ponad 5 tysięcy! My dajemy za niecałe 3,5. Oferta obejmuje pojedyncze egzemplarze i raczej się nie powtórzy!

Strona producenta