rode nt1-a kit

Promocja na mikrofony pojemnościowe

Na podwórku coraz cieplej, a nic tak nie poprawia nastroju jak odrobina słońca i przyzwoita temperaturka. Z tej okazji ceny nam topnieją – mamy do zaoferowania kilka mikrofonów w naprawdę wyśmienitej cenie. Klasa głównie domowa, ale z bardzo, ale to bardzo porządnej półki. Proszę – oto nasza promocja na mikrofony pojemnościowe.

Dla wszystkich początkujących lub tych, którzy skupiają się na podcastach i szybkich nagraniach w wysokiej jakości mamy mikrofony pojemnościowe ze złączem USB. Nie potrzebują dodatkowego interfejsu, mają wbudowany konwerter, dzięki czemu działają na zasadzie plug & play, sterownik instaluje się automatycznie. Mają oczywiście w komplecie software do podstawowej rejestracji i obróbki dźwięku.

M Audio Vocal Studio to jeden z najbardziej popularnych zestawów tego typu z oferty bardzo renomowanego producenta. Oferuje ładne, głębokie, czyste brzmienie prawdziwego „pojemniaka”. W komplecie ma statyw biurkowy i oprogramowanie Ignite.

M audio vocal studio

MXL Tempo to również gotowy do natychmiastowej pracy mikrofon pojemnościowy, z unikalnym designem. Cechuje się bardzo wyrównaną charakterystyką brzmienia, tak samo jak M Audio Vocal Studio umożliwia bezpośredni odsłuch poprzez podpięcie słuchawek.

mxl tempo

Jeśli dysponujesz interfejsem audio lub jakimś mocniejszym urządzeniem – zapraszamy do skorzystania z super oferty na mikrofony pojemnościowe z tradycyjnym złączem XLR.

MXL 770 to absolutna klasyka gatunku – wspaniały mikrofon za niewielkie pieniądze, z powodzeniem może stanowić serce każdego studia nagrań. Bardzo ładnie przenosi wokal, ma to „coś” co sprawia, że nagrania z jego udziałem „siedzą” w miksie. W komplecie ma kosz antywstrząsowy. Wyśmienity produkt!

mxl 770

Jeśli potrzebujesz mikrofonu o jaśniejszym brzmieniu, przede wszystkim do śpiewanych emisyjnie wokali i gitar akustycznych – mamy dla Ciebie MXL 2008. To równie dobry co MXL 770  mikrofon, ale ma więcej „górki” i łapie nieco więcej „powietrza” – kapitalnie sprawdzi się do wszelkich nagrań, gdzie najważniejsza jest wyrazistość i jasność rejestrowanego źródła.

MXL 2008

Jeśli szukasz zaś uniwersalnego, neutralnego brzmieniowo, prostego w obsłudze mikrofonu w mega cenie – mamy w takowej mikrofon MXL 990 – bardzo dobry „pojemniak” z koszem w komplecie, z okablowaniem Mogami gwarantującym bardzo niski poziom szumów. Uwaga – super cena!

MXL_990_single

Jeżeli nagrywanie to dla Ciebie już prawie praca i potrzebujesz sprzętu z wyższej półki, koniecznie zapoznaj się z zestawem Rode NT-1A KIT – od lat będącym bardzo często wybieranym setem zawierającym kapitalny mikrofon pojemnościowy, kosz, przewód i pop filtr. Sam mikrofon NT-1A to legenda homerecordingu – jasny, ciepły, przejrzysty i z najniższym poziomem szumów w tej półce cenowej. Zresztą, Rode to klasa sama w sobie, Australijczycy od lat stanowią pierwszą ligę w produkcji mikrofonów.

rode nt1-a kit

Na koniec mamy parę „paluszków”, czyli pojemnościówek dedykowanych do stereofonicznego nagrywania, wyśmienitych do rejestracji talerzy perkusyjnych, chórów oraz instrumentów akustycznych, które muszą „przelecieć” przez powietrze. Rode M-5 to para spolaryzowanych mikrofonów, wykonana w profesjonalnej jakości i zaskakująco dobrze sprawujących się na scenie tudzież w studio. Absolutna rewelacja jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości!

Rode M5

Zapraszamy do skorzystania z promocji na wszystkie wyżej wymienione mikrofony pojemnościowe!